Star TV Hayat Sırları ne zaman başlayacak. Yeni sezon da iddialı dizilerine her zaman yenisini ekleyen Star TV gerek konusu gerekse de oyuncu kadrosu ile iddialı yapım Hayat Sırları tanıtımını sundu. İŞte güçlü oyuncu kadrosu ile Hayat Sırları ne zmana başlayacak ve Hayat Sırları konusu detayları.

Gün geçmiyor ki başlayan dizilerin reyting kurbanı olması ve final yapacağıh aberleri duyulmasın.  İşte bu dizilerin kimilerine ev sahipliği yapan Star TV bu kere  çok iddialı geliyor. Hayat Sırları isimli bir dizinin çekimlerini başlattıklarını açıklayan Star TV yapımcıları detayları ve ilk tanıtım fragmanını da yayınladı. Tanıtım fragmanı ile çok dikkat çeken Hayat Sırları çok iddialı bir yapım olduğu dizi yorumcuları tarafından açıklanırken, ne zaman başlayacağı da merak ediliyor. 

HAYAT SIRLARI OYUNCULARI

Star TV Hayat Sırları başlıyor. Başarılı oalacağı ön görülen dizi de Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut, Olgun Toker gibi başarılı isimler bulunuyor. Herkesin bir sırrının bulunduğu dizi de herkes ortak bir payda da buluşuyor. Dizinin yapımcılığını da Most Production  üstleniyor.

OYUNCULAR DİZİYİ ANLATTI

'Hayat Sırları’nın senaryosunu okur okumaz çok heyecanlandığı belirten Ahmet Mümtaz Taylan, karakteri 'Mustafa Kuzgun’u şöyle anlattı:
"Mustafa oynaması çok keyifli bir karakter. Onu 'Kuzgun Usta' diye çağırıyorlar. Aslen Adanalı. Uzun yıllar önce İstanbul’a gelmiş. Ailece işlettikleri esnaf lokantası var. Gerçek hayatta da yemek yapmasını çok sevdiğimden bir aşçıyı oynayacağım için mutluyum. Marifetlerimi göstereceğim ve sevdiğim konularda konuşabileceğim. Mustafa'nın sadece karısının bildiği çocuklarından bile sakladığı büyük bir sırrı var. Bu sır tüm olayların gelişiminde etkili çok etkili. Ama bu sadece Mustafa’nın sırrı. Herkesin bir sırrı var dizide. Bu sene sırlar denizinde yüzeceğiz."

Devrim Yakut ise kocasına aşık, onun en büyük destekçisi olan 'İnci Kuzgun’ karakterini çok sevdiğini belirterek, "İnci; gizini, sırrını adı gibi içinde saklıyor. Sıradan görünen, hayatı hiç de sıradan olmayan İnci. Aşık İnci, Ana İnci, Gözünün yaşını, kahkahalara dönüştüren İnci. Kimbilir neler öğreteceksin bana? Memnun oldum. İyi ki tanıştık" dedi.

NO:309 YERİNE BAŞLAYACAK

Star TV ekranlarının merakla beklenen dizisi Hayat Sırları ilk bölümüyle 1 Kasım Çarşamba günü saat 20.00'de seyirci karşısına çıkacak.

HAYAT SIRLARI KONUSU

Güçlü oyuncu kadrosu, çarpıcı hikayesiyle 'Hayat Sırları' 1 Kasım Çarşamba 20.00'da Star'da!

Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut, Olgun Toker’in paylaştığı, Most Production tarafından hazırlanan, çarpıcı hikayesi, güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduran “Hayat Sırları” Star’da başlıyacak.

Yıllardır imza attıkları her projede farklarını ortaya koyan güçlü isimleri bir arada göreceğimiz Hayat Sırları’nın genel yönetmenliğini Gül Oğuz üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz’un yer aldığı dizinin senaryosunu ise usta kalem Mahinur Ergun yazıyor.

Hayat Sırları, yıllardır sırtlarında taşıdıkları, kimseye anlatamadıkları büyük sırları, ilmek ilmek ördükleri mutlu yuvalarına bomba gibi düşen Kuzgun ailesinin sevgiyle sarmalanmış, sıcacık ama bir o kadar da tehlikelerle dolu hikayesini anlatıyor.

Bir tarafta Burak ve Seher’in kalpleri acıtan, tutkulu ve gizemli aşk hikayesine tanık olurken, diğer taraftan Kuzgun ailesinin yaşadığı Hayat Apartmanı’nın ve Kuzgun mutfağının her bir merdivenine, duvardaki her çatlağına sızan sımsıcak sevgi dolu hikayesine ortak olacağız.

Hayat onları öylesine sıkıştıracak ki, bu sevgi dolu aileyi temellerinden sarsacak, usul usul yaklaşan büyük tehlikenin, her birinin canlarını acıtan sırların tek tek açığa çıkması, beklenmedik bir anda hayatlarını darmadağın edecek.

İstanbul’un gözden uzak semtlerinden birinde açtıkları esnaf lokantasında 20 masalık dünyalarında büyük bir özenle hayat mücadelesi veren Kuzgun ailesi her şeye rağmen ayakta durmaya, hayatta kalmaya çalışacak.

Büyük sırlar yüklenmiş bu hikaye, dokunduğu her kalbi ısıtırken yakacak; okşarken acıtacak. Yüreğindeki sırları sırtında taşımak zorunda kalmış her seyirci bu sıradışı hikayenin suç ortağı olacak ve hiçbir seyirci Kuzgun Lokanta’dan boş dönmeyecek.