Havaalanında Personele Hakaret Eden Kadına Gürgen Öz'den Tepki

Ünlü oyuncu Gürgen Öz, İstanbul Havalimanı'nda uçağı rötar yapığı için kadın personele hakaret eden kadın yolcuya sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla tepki gösterdi. Öz'ün videosu kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Gürgen Öz'den Havaalanında Personele Hakaret Eden Kadına Tepki

İstanbul-Milas seferi yapacak olan yolcu uçağı rötar yapınca havaalanında gerginlik yaşandı. Bir kadın yolcu uçağın rötar yapmasının ardından kadın personele ağıza alınmayacak hakaretlerde bulundu.

O anları cep telefon kamerası ile kayıt altına alan diğer bir yolcu ise sosyal medyada görüntüleri paylaştı. Yayılan görüntülerin ardından ünlü oyuncu Gürgen Öz, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile tepki gösterdi.

'BU KADAR DÜŞTÜ'

Gürgen Öz, paylaştığı videoda 'Arkadaşlar tam kendi kendimi gülerken yakaladım. Şimdi diyeceksiniz ki niye? Gün geçmiyor ki güzel memleketimde bir çirkeflik yaşanmasın. Biliyorsunuz, İstanbul Havaalanı'nda kadının birisi sırf uçak rötar yaptı diye yer hostesine 'Sokak ş*rf*ntsı' dedi. Bu kadar düştü yani. Şimdi bu tipe bayılıyorum ben bizim memlekette.

'PARAM VAR DİYE KENDİNİ BİR ŞEY SANABİLİR'

Şıkır şıkır giyinir, param var diye kendisini bir şey sanabilir, para verdi diye herkesi hakir görüp herkese yukarıdan bakabilir. Bu profil çok meşhur bizim memlekette. Böyle görgüsüz, bomboş, daha insan olamamış tipler, bunlar her yerde. Bu zaten daha uçak havalanmadan uçmaya başlamış. Kendisini yukarıda görüyor, havalanmış. Fakat yer hostesi ona bir tane çakacakken vazgeçiyor, insanlığını koruyor, yükseliyor, yüceliyor, onu yerin dibine sokuyor.' ifadelerini kullandı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri