Pop müziğinin sevilen ismi Harun Kolçak, dün tedavi gördüğü hastanede aşırı kusma sonucu fenalaşınca acilen yoğum bakıma alındı. Kolçak, doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayata tutunamadı. Sevilen şarkıcı Kolçak'ın ölüm haberi, herkesi yasa boğdu. Uzun zamandır özel bir hastanede prostat kanseri tedavisi gören efsane şarkıcı Harun Kolçak, dün akşam saat 22.55 sularında hayata veda etti. Herkes tarafından sevilen popçu Harun Kolçak'ın sosyal medya hesabında son yaptığı paylaşımlar ise sevenlerine duygu dolu anlar yaşattı.

İŞTE USTA ŞARKICI HARUN KOLÇAK'IN SON SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI;

Altı gün önce yeni yaş gününü sevdikleriyle birlikte kutlayan efsane şarkıcı Harun Kolçak, “Bugün gelecek yıllarımın en genç günündeyim” paylaşımını yapmıştı.

Sevilen popçu Harun Kolçak'ın son tweet'i olan "Unutma; sen gelecek planları yaparken, hayat da kendi planlarını yapıyor." ifadesi, herkesi yasa boğdu.

Usta şarkıcı Harun Kolçak'ın 4 Temmuz günü yazdığı "Saçımı, başımı, yediğimi, içtiğimi, kısaca beni unutun, müziğimi dinleyin, şarkılarıma eşlik edin, bu yeter..." mesajı da vefat haberinin duyulmasından sonra binlerce paylaşım aldı.

Sevilen şarkıcı Harun Kolçak, ölmeden 4 gün önce yeni yaş gününde gününde doktoru Prof. Dr. Oktar Asoğlu ile çektiği fotoğrafı, sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmıştı. Sevilen şarkıcının son instagram paylaşımı da bu oldu.

"HERKESİN BAŞI SAĞOLSUN"

Ölüm haberini canlı yayına bağlanarak açıklayan sevilen şarkıcı Harun Kolçak'ın doktoru Prof. Dr. Oktar Asoğlu; ''Türk halkının ve herkesin başı sağolsun. Sevgili Harun Kolçak'ı bugün kaybettik. Kendisi uzun süredir devam ettirdiği savaşı kaybetmiş bulunuyor. Bütün dostları bu süreçte onunla birlikteydi. Ancak bazen yaşam savaşını insanlar her şeye rağmen devam ettiremeyebiliyorlar. Ve şu an kendisini kaybettik.'' açıklamasını yaptı.