Sevilen popçu Hande Yener, konser alanına gitmek için bindiği deniz otobüsü'nde çekindiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medya hesabından canlı yapan ünlü şarkıcı Hande Yener, yayında "Konser maratonumuz çok yoğun. Bodrum var, Didim var. Her zaman dediğim gibi hostesim ben. Sürekli yolculuk ediyorum. Bu arada yoğunluğumdan dolayı bu sene Harbiye Açıkhava'da olmayacağım" ifadelerini kullandı.DEMET AKALIN VE HANDE YENER BİRBİRİNE GİRDİ!

Pop müziğinin sevilen iki ismi Demet Akalın ve Hande Yener arasındaki rekabet yarışı bir türlü bitmek bilmiyor. Özellikle son zamanlarda tartışma konusu yaratan Youtube tıklanmaları bir kez daha ünlü popçu Demet Akalın ve Hande Yener'in birbirine girmesine neden oldu.

'Kulüp' şarkısının 33 milyon kere tıklanmasını 'Geçmiş olsun' notuyla yayınlanan ünlü şarkıcı Demet Akalın'a, Hande Yener'den yanıt geldi. 'Sahtekarlar bi bitmediniz!' yazan sevilen şarkıcı Hande Yener, 'Youtube'da sahte tık yapılmaması için rekabet kuruluna şikayette bulunduk! Şimdi de yurt dışından sahte tıka devam ediyorlar! Eziksiniz ezik! Şükür karnım tok, sırtım pek' paylaşımını yaptı. Ünlü popçu Hande Yener, 'Aç bunlar. Önce hackerlara para yedirip sonra şarkı çıkarıp size de 'Dünya starı olduk' diyorlar ya! Allah büyük ve görecek herkes' sözleriyle nefret kustu.

Bu sözler üzerine bir çocuk annesi Demet Akalın, sosyal medya hesabından şunları söyledi: 'Bak her şey doğru orantılı. Medya haberlerinde zirvede, şarkımız zirvede, konserler zirvede, tıklanmalar da doğru orantılı. Canlı yayını açtığım an 2 bin kişi değil, 20 bin kişi var. Yalan dünyanızda ne kadar yaşarsınız bilemem, onun için kendinizi yormayın. 20 senedir canların kalbinde en güzel yerde oturuyorum. Amerika'yı yeniden keşfetmek istiyorsunuz, yol burda uzun, buyurun.' dedi.