Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan ünlü şarkıcı Hande Yener, kendisini kastederek ‘Can Düşmanım’ şarkısını seslendiren sevilen popçu Demet Akalın’a flaş bir göndermede bulunarak, “Şampiyon ben, üçüncü, beşinci kim?” ifadesini kullandı. Evlilik hazırlıkları yapan ünlü şarkıcı Hande Yener, önceki gün Bodrum'da sevenleri ile buluştu. Bodrum'da verdiği konserde pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın için, “Bir bakıyorsunuz özel oluyorum, bir bakıyorsunuz can düşmanı, değişir her şey” diyerek gülümsedi.

En çok telif alan ve tıklanan şarkıcılar arasında olduğunu cep telefonu ile magazin muhabirlerine gösteren sevilen şarkıcı Hande Yener, “Şampiyon ben, üçüncü, beşinci kim?” dedi. Her zaman gerçekleri söylediği için eleştiri oklarının hedefi olan Yener, “Bu sistemi anlamıyorum. Hep müziğe değişiklik, piyasaya yenilik getirmeye çalıştım. 10 yıldır bunun için uğraşıyorum” diyerek hissettiklerini paylaştı.HANDE YENER KİMDİR?

Sevilen şarkıcı Hande Yener, 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Müzik yaşamına ünlü isimlerin vokalistliğini yaparak başlayan ünlü şarkıcı Hande Yener, ilk albüm 'Senden İbaret'i 2000 yılında piyasaya sürdü. İlk albümünden sonra birçok albüme de imzasını atan sevilen şarkıcı Hande Yener, özellikle yaz aylarında en çok dinlenen ünlü isimler arasında yer almaktadır. Henüz 17 yaşında Uğur Kulaçoğlu ile dünyaevine giren ünlü şarkıcı Hande Yener'in bu evliliğinden Çağın Kulakçoğlu adından bir oğlu vardır.