Senarist ve yönetmenliğini Doğa Can Anafarta üstlendiği, genç ve dinamik kadrosuyla dikkati çeken ‘Biz Size Döneriz’ filmi, Asteros Film yapımcılığında vizyona girdi.

‘Biz Size Döneriz’de, bu yaz evlenmeyi planlayan ünlü oyuncu Hande Soral (Lale), genç jenerasyonun gözde isimlerinden Çağlar Ertuğrul’dan (Akın) evlenme teklifi aldı.

"KALP RİTMİ YÜKSEK BİR SAHNE"

Çağlar Ertuğrul, "Bu sahne sadece bir teklif sahnesi değildi. Akın'ın ve Lale’nin hayatlarındaki en önemli dönüm noktasıydı. Heyecanlı ve kalp ritmi yüksek bir sahne oldu benim için" ifadelerini kullanarak, evlilik teklifinde en önemli faktörün samimiyet ve dürüstlük olduğunun altını çizdi.

Başarılı oyuncu, "Sizce evlilik hayatın olmazsa olmazlarından biri midir?" sorusuna, "Değildir. Sonuçta boşanmaların en büyük sebebi evliliktir" diyerek ilginç bir yanıt verdi.

HANDE SORAL KİMDİR?

2 şubat 1987 yılında Bursa'nın İnegöl ilçesinde dünyaya geldi. Bensu ve Betirhan adından ikiz kardeşleri var ve Soral gibi oyunculuk yapıyorlar. İlkokul ve ortaokulu Bursa'da bitirdi. Lise öğrenimini yine Bursa'da olan İnegöl Turgut Alp Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Üniversite öğrenimi için İstanbul'a geldi ve Bilgi Üniversite'sinin Psikoloji bölümünde eğitimini tamamladı.

2008 yılında Soral'ın 'Komedi Dükkanı' adlı programı izlemeye gitmesi ile tüm hayatı değişti. Tolga Çevik'in oynadığı Fırat Parlak'ın yönetmenlik yaptığı 'Komedi Dükkanı' adlı programa Çevik Soral'ı misafir olarak sahneye çıkardı.

Yönetmen Parlak Soral'ın performansını beğendi ve ona oyuncu olayı teklif etti. Bu teklif üzerine Soral'ın tüm hayat çizgisi değişti ve oyunculuğa yöneldi.

Kaynak: Milliyet