Geçtiğimiz günlerde ayrılık sonrası Amsterdam’a giden oyuncu Hande Erçel, İstanbul gecelerine dönüş yaptı.

Arnavutköy Hudson’da bir partiyi takip eden muhabirlerin önüne gelen oyuncu şok oldu. Yanındaki erkek hızlıca içeri girerken, Erçel "Arkadaşım. Buraya arkadaşlarımızın yanına eğlenmeye geldik" dedi.

Bir süre sonra mekandan ayrılan Erçel ve arkadaşı, daha sonra Emirgan’da bir bara giderek, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

TAKİPÇİ SAYISI 4 MİLYONA ULAŞINCA KUTLAMA YAPTI

Hem güzelliğiyle hem de oyunculuğuyla konuşulan Hande Erçel'in instagram'daki takipçisi 4 milyona ulaştı. İlginç bir kutlama yaptı.Sevindiği her halinden belli olan güzel yıldızısın instagram'daki videosu ise olay oldu. Hande Erçel, sosyal medya hesabındaki takipçi sayısının ‘4 Milyon’a ulaşmasının ardından ardı arkasına teşekkür paylaşımlarında bulundu.

"1 MİLYON İNSANA HOŞ GELDİN DEMEK İÇİN 4.TEŞEKKÜRÜMÜ HAZIRLADIM"

Erçel paylaşımında "Gecikmiş bir teşekkürüm vardı bugün bende bizim aramızdaki o sağlam bağa eklenen 1milyon insana hoş geldin demek için 4. teşekkürümü hazırladım. Yeni uyanmış,kulaklı tulumum,elimden düşürmediğim Dreams kupamla ben Sizi seviyorummm.. çok teşekkür ederimm...Hayallerim için yürüdüğüm yolda bana eşliğiniz ve desteğiniz için ayrı ayrı teşekkür ederim! Hiç bir şey bu yolda verdiğim emekten daha değerli değil,hayal kurun ve onlar için elinizden gelenin en iyisini yapın" diye yazdı.

Kaynak: Milliyet