RTÜK tarafından getirilen yayın yasağını ezip geçen ve izdivaç programı sunmaya başlayan Hande Ataizi yolun sonuna geldi. Verilen ağır cezalardan sonra izdivaç programı yayından kaldırılan Ataizi, farklı yeteneklerin sergileneceği yeni bir yarışma programı ile ekran yolculuğunu sürdürecek.

"Hande Ataizi ile" adıyla yayımlanan programı inceleyen Üst Kurul, bu programda stüdyoda bulunan damat ve gelin adaylarının birbirleriyle stüdyo içi ve dışında fazla yakınlaştıklarını, programda katılımcıların beğendikleri adaylarla birbirini tanımasına imkan tanındığını ve bu süreçlerde yaşanan tartışmalar ile katılımcıların birbirlerini yalancılıkla suçladığı diyalogların da ekrana yansıtıldığını öne sürmüştü.

CEZASI VERİLDİ

23 Ekim Pazartesi günü yayına başlayan "Hande Ataizi ile" isimli evlilik programına en üst sınır olan yüzde 5 oranında para cezası uygulanması kararlaştırdı. Programa ayrıca 5 defa yayın durdurma cezası verilmişti.

20 SORULUK BİR YARIŞMA

Sony Channel Türkiye'de yayınlanacak programda yarışmacılara 20 soru soruluyor ve soru başına belli bir süre veriliyor. Her bölüm iki etap ve bonus etabından oluşuyor. Yarışma için öncelikle onar kişilik iki takım belirleniyor ve büyük ödül için yarışmacılar tüm yeteneklerini ve bilgilerini ortaya koyuyor.