Hande Ataizi ile izdivaç programı startını verdi. FOX TV ekranlarında yayınlanan programının sona ermesi üzerine oyuncu Hande Ataizi yeni formatla evlilik programına başladı. Geçtiğimiz gün Sony Channel Türkiye'de başlayan yepyeni bir izdivaç programı da Ataizi sunuculuğu ile başladı. Oysa ki geçtiğimiz sene içerisine KHK kapsamında evlilik programları bitecek kararı verirlmişti. Esra Erol ve Seda Sayan format değişikliği ile izdivaç programlarına devam ederken, Zuhal Topal program bitirme kararı almıştı. Herkesin illallah dediği ancak bakmaktan da çekinmediği aslında ahlakımıza aykırı olan bu programlarda sonuncusu da HAnde Ataizi ile başgösteri. Hem de minnacık minisi ile. 

HANDE ATAİZİ DE İZDİVACA SOYUNDU

Hande Ataizi ile izdivaç programında da eski programlar gibi evlilik baş konu olmakta iken çeşitli yerden gelin ya da damat adayları, taliplerini arayacak. Geçtiğimiz sene yaşanan Zuhal topal'la Hanife aşklarının da konuşulduğu program da Hanife'nin nihayet aradığı aşkı bulduğu da belirlendi. 

HANDE ATAİZİ İLE İZDİVAÇ NE ZAMAN HANGİ KANALDA?

İzdivaç programı olarak ekranlarda yer alan Hande Ataizi İle hafta içihergün akşaüüstü kuşağında olacak ve saat te 17.00'de başlayacak. Kanal olarak ise Sony Channel Türkiye kanalında yayınlanacak. Programda evlenmek isteyen kişiler kendilerine gelen taliplerle buluşuyor veya programa katılan kişilere talip olabiliyor.

SONY CHANNEL NASIL SEYREDİLİYOR?

Hande Ataizi İle izdivaç programı bilindiği üzere Sony Channel2de yayınlanıyor. İşte programı izlemek için kanal bilgileri.

TÜRKSAT Frekans: 11558 Symbol Rate: 30000 Fec: 2/3 Polarizasyon: Dikey DİGİTÜRK Sony Channel Türkiye kanalını Digitürk 51. kanaldan izleyebilirsiniz. D-SMART Sony Channel Türkiye kanalını D-Smart 52. kanaldan izleyebilirsiniz. TİVİBU Sony Channel Türkiye kanalını Tivibu 63. kanaldan izleyebilirsiniz. KABLO TV Sony Channel Türkiye kanalını Kablo TV 256. kanaldan izleyebilirsiniz. TURKCELL TV+ Sony Channel Türkiye kanalını Turkcell TV+ 149. kanaldan izleyebilirsiniz. Bu haber 26 Ekim 2017 Perşembe 13:38 tarihinde eklenmiştir.

İLK GÜNDEN ÇOK KONUŞULDU

Hande Ataizi ile İzdivaç programı ilk günden çok konuşulmaya başladı. Öyle ki  Hande Ataizi'nin giydiği cesur kıyafette bir okadar izleyenleri kendisine baktırdı.  Mavi renkli mini elbisesi ile Ataizi izdivaç programlarının rezilliği komik bir şekilde yine başladı.