Hande Ataizi'nin izdivaç programı çok konuşuluyor. Geçtiğimiz hafta başlayan Hande Ataizi ile programında henüz ilk günden skandal dosyaları oluşturulmaya başlanırken, Zuhal Topal'la adaylarının da halinden bir hayli mutlu görüündükleri gözlemleniyor. KHK kapsamında geçtğimiz sene izdivaç programları yayından kaldırılacak mı sorusu haftalarca merak edilmekte iken Zuhal Topal'ın izdivaç programını bitirdiği Esra Erol ve Seda Sayan'ın ise farklılık yaparak programa devam ettikleri gözlemlendi.

İşte programı bite Zuhal Topal'la gelin ve damat adaylarını Sony Channel'da programı başlayan HAnde Ataizi kaptı. Öyle ki Topal'ın adaylarının reyting oranları yğksek.

Zuhal topal'la Hanife'sinin aradığı aşkı reklam ihtiyacı bittikten sonra bulması da çok konuşulan konu olurken HAnde Ataizi, benim HAnife'mde bu dediği kapalı bir genç kızı, belli ki reyting kaynağı olarak oturtmuş. 

HANDE ATAİZİ İLE PROGRAMI HANGİ KANALDA?

Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan "Hande Ataizi İle" programı izleyicilerin merak ettiği konular arasındaki yerini aldı. Programı izlemek isteyen izleyiciler, merakla programın hangi kanalda ve saat kaçta yayınlandığını merak ediyor.

Evlendirme programı olarak ekranlarda yer alan Hande Ataizi İle programı, hafta içi her gün saat 17:00'de Sony Channel Türkiye kanalında yayınlanıyor. Programda evlenmek isteyen kişiler kendilerine gelen taliplerle buluşuyor veya programa katılan kişilere talip olabiliyor.