Handan Selçuk, Timur Selçuk'un Vasiyetini Açıkladı

Usta sanatçı Timur Selçuk’un acısıyla sarsılan Handan Selçuk, eşinin vasiyetini açıkladı. Selçuk, ‘Evde uyurken, acı çekmeden ölmeyi isterdi. Allah duasını kabul etti. Yatağında uyurken öldü. Onun yokluğuna alışamıyorum’ dedi.

Handan Selçuk, Timur Selçuk'un Vasiyetini Açıkladı

Handan Selçuk, Timur Selçuk'un Vasiyetini Açıkladı

Usta müzisyen Timur Selçuk, geçen hafta evinde yaşamını yitirdi. Eşinin vefatıyla büyük acı yaşayan Handan Selçuk ise Timur Selçuk’un vasiyetini açıkladı.

Handan Selçuk, şu ifadeleri kullandı: ‘Evde uyurken, acı çekmeden ölmeyi isterdi. Allah duasını kabul etti. Yatağında uyurken öldü. Onun yokluğuna alışamıyorum. Eşim, öldükten sonra anma gecesi düzenlemeyin diye vasiyette bulundu. Biz de bu isteğine ailesi olarak saygı duyuyoruz. Onun için anma gecesi düzenlemeyeceğiz. Yatağında uyurken öldü. Onun yokluğuna hiçbir zaman alışamayacağım. Ben onun öldüğünü hâlâ kabul edemiyorum. O ölmedi, hep biz ailesi ve sevenleriyle yaşayacak. Onun en büyük mirası Çağdaş Müzik Merkezi. Burayı yaşatmak için elimizden geleni sevenleriyle yapacağız. En son bir gece önce konuştuğumda keyfi çok yerindeydi. Çok ani kaybettik onu. Beni arayan, başsağlığı dileyen herkese çok teşekkür ederim’

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR