Hamdi Alkan'ın Kızına Şok: 'Göğüslerin Nerede?'

Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, "Göğüslerin Nerede?" yorumundan sonra silikon taktırmak istedi.

Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep'e daha önce Instagram'da "Göğüslerin nerede?" yorumu yapılmıştı. Zeynep, bu yorumu içerlemiş olacak ki silikon taktırmak istedi ama babasından onay çıkmadı.

SİLİKON İSTEĞİNE VETO!

Hamdi Alkan'ın 19 yaşındaki kızı Zeynep, göğüslerine silikon taktırmak isteyince akıllara Instagram'da yapılan "Göğüslerin nerede?" yorumu geldi. Buı yoruma içerleyen Zeynep, silikon için babasından izin koparamadı.

BABASI SİLİKONA KARŞI ÇIKTI

Ateşli pozlarını Instagram'dan sık sık paylaşan Zeynep'e bir defasında "Göğüslerin nerede?" yorumu yapıldı. Bu yoruma kayıtsız kalamayan Zeynep, her ne kadar takmıyor gibi gözükse de aklına silikon yaptırmak geldi. Ancak babası izin vermedi.

ZEYNEP ALKAN KİMDİR?

Sanatçı bir aileden gelen Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998’de doğdu. Yönetmenliğini babası Hamdi Alkan'ın yaptığı Hayat Bazen Tatlıdır ile ilk dizi deneyimini yaşadı. Birce Akalay, Anıl Tetik, Mustafa Mert Koç, Ufuk Özkan gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı, liseli gençlerin yaşadıkları zorlukları anlatan Hayat Bazen Tatlıdırı’da Emoloji Emel karakterine hayat verdi. Dizi ile aynı anda eğlenceli vinde videoları da çeken Zeynep Alkan, Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Yorum Yaz