Magazin dünyasının en sık takip edilen ünlüleri arasında yer alan ve her açıklamasıyla gündem olan ünlü şarkıcı Halil Sezai, yaklaşık bir ay sonra sahnelere geri dönüş yaptı. Sevilen şarkıcı Halil Sezai yeni imajıyla gözlerden kaçmadı. Ünlü isim Halil Sezai, önceki akşam Pendik'teki bir otelde sevenleri ile bir araya geldi. Mübarek Ramazan Bayramı'nın kendisi için güzel şekilde sürdüğünü ifade eden ünlü şarkıcı Halil Sezai,  Tarkan, Sezen Aksu ve MFÖ'nün çıkan albümleri için, "Harika albümler olmuş. Onlara bir şey söylenmez ki zaten" açıklamasını yaptı.

HALİL SEZAİ YAZ MODASINA UYDU

Saçlarını kısa kestiren ünlü şarkıcı Halil Sezai, "Yaz modasına mı uydunuz?" sorusuna, "Yok, bu yaz modası değil. Sıkıntıdan kestim" cevabını verdi.HALİL SEZAİ KİMDİR?

Uzun zamandır sahnelerden uzak olan ünlü şarkıcı Halil Sezai, 1979 yılında Eskişehir'de dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarı'ndan mezun olan ünlü isim Halil Sezai, 2011 yılında ilk albümü 'Seni Beklerken'i piyasaya sürdü. Ardından birçok albüme imzasını atan ünlü şarkıcı Halil Sezai, bir kere evlenip boşanmıştır.