Hakan Ural Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

TV8 ekranlarında magazin yorumculuğu yapan oyuncu Hakan Ural, gençlik fotoğrafı ile gündem oldu. Peki, Hakan Ural kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Hakan Ural Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Hakan Ural Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı gençlik fotoğrafı paylaşımıyla bir anda gündem oldu. Hakan Ural, paylaşımından sonra araştırılmaya başlandı. Peki, Hakan Ural kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

HAKAN URAL KİMDİR?

10 Mayıs 1967 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Hakan Ural, Fındıkzade'de anneannesiyle büyümüştür Çocukluğunda ayakkabı boyacılığı gibi işler yapan Ural, 16 yaşında modelliğe başladı.

Modellik yaparken yolu açılan Ural'a Yeşilçam'dan teklifler yağsa da eğitimi için Amerika'ya gitti. 19 yaşında Sibel Can'la nikah masasına oturan Hakan Ural, genç yaşta babalık duygusunu tattı.

Hakan Ural, 1986 yılında rol aldığı Mavi Yolculuk adlı filmle tanınmıştır. Sibel Can'la evli kaldığı sürede emlakçılık yapan Ural, 2009 yılında Şafak Sezer'le birlikte Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi filminde rol aldı daha sonra 2010 yılında İpsiz Recep dizisinde rol aldı.

2014 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını anlatan Kod Adı: K.O.Z. filminde rol aldı.

Hakan Ural şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım adlı programda magazin yorumculuğu yapıyor.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

 

Yorum Yaz