Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan sosyetik iş adamı Hakan Sabancı, eski sevgilisi Lara Surol ile yeniden aşk yaşamaya başladı. 

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un iş adamı Hakan Sabancı hakkındaki haberi şöyle:

"Sosyetik iş adamı Hakan Sabancı'nın kürkçü dükkanı, tabii ki bir süredir Kerem Tunçeri ile flört eden Aslışah Alkoçlar değil. İlk göz ağrılarından biri olan Lara Surol... Evet, yanlış okumadınız... Sosyetenin gözde bekarlarından Hakan Sabancı, iki sene önce kısa bir süre flört ettiği, kendisinden altı yaş büyük olan, bir çocuk annesi eski manken Lara Surol ile aşk yaşıyor.

MUTLULUKTAN AYAKLARI YERE BASMIYOR

Sosyetik yakışıklı Hakan Sabancı ve eski manken sevgilisi Lara Surol çifti, yaklaşık bir ay önce yeniden flört etmeye başladığını, her ikisinin de mutluluktan ayaklarının yere basmadığını duydum. Sosyetik iş adamı Hakan Sabancı, perşembe günü yakın bir arkadaşının düğünü için Bodrum'a gitmiş. Beraberinde sevgilisi eski manken Lara Surol'u da götürmüş. Bodrum'da tatil yapan bir arkadaşım, çifti sarmaş dolaş gördüğünü belirtti.

Sosyetik iş adamı Hakan Sabancı'nın teknesinde kalan aşıklar, ayrı kaldıkları günlerin acısını çıkarıyormuş. Ne diyelim, Allah mesut etsin. Yalnız Hakan Sabancı'nın Lura Surol ile ilişkisi, iki yıl önce annesi ve babası Arzu-Ömer Sabancı çiftinden veto yemişti. Bakalım anne-babanın ikinci raunttaki tutumları ne olacak."