Ünlü yorumcu ve sunucu Hakan Hatipoğlu'nun osyal medya hesabından yaptığı dolu paylaşımı büyük ses getirdi. Eski 'Survivor 2017' yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, Dominik’in havasına hitaben yaptığı sosyal medya paylaşımında, "Dolu! Panama ve Dominik’te bile böyle bir şey görmedim. Şaşkınım umarım hasar yoktur. Allah korusun" açıklamasını yaptı.HAKAN HATİPOĞLU'NDAN SURVİVOR SABRİYE AÇIKLAMASI!

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor'ın eski yarışmacılarından olan Hakan Hatipoğlu, "Sabriye artık beni çok şaşırtıyor. Berna ve Sabriye performans olarak çok kötü ama bireysel dokunulmazlığı alıyorlar. Bu çok mucizevi bir şey. Tahminlerin hepsi hikaye, bir kararı halk veriyor. İki yarışmacılar, bireysel dokunulmazlığı alarak kararı kendileri veriyorlar. Sabriye ve Berna, iki takımda birer el bombası. Onlar da nereye gittiklerini bilmeden gidiyorlar" ifadelerini kullandı.

Özellikle eleştiri oklarını ünlüler takımında mücadele eden Sabriye'ye yönelten ünlü yorumcu Hakan Hatipoğlu, "Sedat abi gideli 12 hafta olmuş, Sabriye hala adada. Volkan gideli 3 hafta olmuş, Sabriye hala adada. Survivor'ın kendi içinde bir adalet sitemi var. Herkes kendi göbek bağını kendi kesiyor. Bu durum beni biraz da rahatsız ediyor. Sabriye 'ben artık gitmek istiyorum' diyor ama konseye çıkınca ağlıyor, bireysel dokunulmazlığa asılıyor" açıklamasını yaptı.