TV8 ekranlarında yayınlanan, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasında mücadele eden Sabriye Şengül ve gönüllüler takımında mücadele eden Berna Keklikler'in, takım arkadaşlarına oranla oyunlardaki performanslarının düşük olmasına rağmen yarışmada kalmaları büyük şok etkisi yarattı.
Eylül ayında sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor' yarışmasının eski yarışmacısı olan Hakan Hatipoğlu, TV8'de ekranlarında yayınlanan 'Survivor Panorama' programında dokunulmazlık oyunlarını ve oyunlardan sonra adada yaşananları yorumladı.

SABRİYE BENİ ÇOK ŞAŞIRTIYOR

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor'ın eski yarışmacılarından olan Hakan Hatipoğlu, "Sabriye artık beni çok şaşırtıyor. Berna ve Sabriye performans olarak çok kötü ama bireysel dokunulmazlığı alıyorlar. Bu çok mucizevi bir şey. Tahminlerin hepsi hikaye, bir kararı halk veriyor. İki yarışmacılar, bireysel dokunulmazlığı alarak kararı kendileri veriyorlar. Sabriye ve Berna, iki takımda birer el bombası. Onlar da nereye gittiklerini bilmeden gidiyorlar" ifadelerini kullandı.

Özellikle eleştiri oklarını ünlüler takımında mücadele eden Sabriye'ye yönelten ünlü yorumcu Hakan Hatipoğlu, "Sedat abi gideli 12 hafta olmuş, Sabriye hala adada. Volkan gideli 3 hafta olmuş, Sabriye hala adada. Survivor'ın kendi içinde bir adalet sitemi var. Herkes kendi göbek bağını kendi kesiyor. Bu durum beni biraz da rahatsız ediyor. Sabriye 'ben artık gitmek istiyorum' diyor ama konseye çıkınca ağlıyor, bireysel dokunulmazlığa asılıyor" açıklamasını yaptı.