Almanya'da erken yaşlanma hastalığına yakalanan Gamze Yağar 17 yaşında hayatını kaybetti. TV8 ekranlarında yayınlanan ancak hala sezon finalinde olan 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyesliği yapan ünlü popçu Hadise, 17 yaşında hayata erkenden veda eden Gamze Yağar için sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesabında yüz binlerce takipçisi olan ve hastalığı nedeniyle dayanılmaz ağrılar çekmesine rağmen neşesini eksiltmeyen 17 yaşındaki Gamze Ağar, önceki gün evinde yaşamını yitirdi.

Sosyal medya hesabı instagram üzerinden 17 yaşındaki Gamze Yağar ile önceden çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı Hadise, altına ise "Mekanın cennet olsun güzel Gamze..." notunu düştü.Ünlü popçu Hadise'nin ardından ünlü oyuncu Gökhan Keser de Gamze Yağar için duygulandıran bir paylaşımda bulundu:

"O kadar zorluğa rağmen öyle içten, öyle hayat doluydu ki... Yeni aldım haberini... Yıllar geçmiş üstünden ama dün gibi aklımda hala... İlk Almanya konserimde yanıma gelmişti Nürnberg'e... Kendi gibi tatlı ailesiyle... Ah benim canım! Mekanın cennet olsun inşallah Çok üzüldüm... Böyle paylaşımlar yapmam, çoğu bendedir ama sizden tek isteğim Gamze için dualarınızı eksik etmeyin... Tüm ailesine, sevenlerine başsağlığı dilerim..."