Ünlü şarkıcı Hadise, genç şarkıcı Aleyna Tilki hakkında şaşırtan itiraflarda bulundu. Ünlü şarkıcı Hadise, Adana'da sevenleri ile bir araya geldiği konserde dinlemeye gelenlerin açtığı "Tilki'yi kovaladık, şampiyon sahnede" pankartını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Ünlü şarkıcı Hadise'den bir gün önce sevenleri ile bir araya gelen genç şarkıcı Aleyna Tilki, yaşanan izdhamdan dolayı konserini yarıda bırakmıştı. Güzel şarkıcı Hadise'nin sosyal medya hesabından paylaştığı o fotoğraf, bu sebepten dolayı olay oldu. Ünlü şarkıcı Hadise'nin genç şarkıcı Aleyna Tilki'ye laf soktuğu öne sürüldü. Bu konunun olay olmasından sonra ünlü şarkıcı Hadise, o fotoğrafı sosyal medya hesabından kaldırdı.

Önceki gün magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıyan ünlü şarkıcı Hadise, konuyla ilgili flaş açıklamalarda bulundu. O fotoğrafı kendisinin değil sevenlerinin paylaştığını öne sürdü. Ünlü şarkıcı Hadise, "O gün haberler çıktı ama ben sosyal medyadan cevap vermeye sevmediğim için bir şey söylemedim. Sizlerin karşısına geçince cevaplamak istedim. O kareyi ben yüklemedim. Aleyna'yı çok seviyorum. Ben şimdye kadar kimseyle polemiğe girmedim. Bana çok laf atıldı ama hiç birine cevap vermedim. Aleyna'yı da çok seviyorum. Ben ararsa her türlü desteği veririm. Böyle polemiklere ihtiyacım yok" açıklamasını yaptı.HADİSE KİMDİR?

Magazin dünyasının takip ettiği gözde isimleri arasında yer alan ünlü popçu Hadise, 1985 yılında Belçika'da dünyaya geldi. Aslen Sivas'lı olan sevilen şarkıcı Hadise, ilk albümü 'Stir Me Up'ı 2003 yılında piyasaya sürdü. Belçika'dan sonra Türkiye'ye gelerek çıkardığı albümler ile tanınmaya başlayan Hadise, kısa sürede müzik dünyasının tanıdığı önemli ve en çok dinlenen şarkıları içerisinde yer almıştır. Ünlü popçu Hadise, çıkardığı albümlerle kısa süre sonra müzik dünyasının en çok tıklanılan ve dinlenilen şarkıcıları arasında yer almıştır. Ünlü popçu Hadise, şarkıcılık dışında ablası ile birlikte işletme işi de yapmaktadır.