Zengin iş adamı Hacı Sabancı'nın yeni sevgilileri ünlü manken Özge Ulusoy'u bilerek kızdırmaya çalışıyor.

Yazar Bülent Cankurt'un bu konuyla ilgili haberi şöyle:

"Ömer-Arzu Sabancı'nın büyük oğlu Hacı Sabancı'nın aşk trafiği bu aralar çok karışık!
Altı sene flört ettiği Özge Ulusoy'la yollarını ayıran Hacı Sabancı, tam Ahu Yağtu ile yakınlaştı derken, Mikonos'ta rotayı İlkem Öztürk'e çeviriverdi!
Sabancı, bu aşk konusunda sessizliğini korurken, Öztürk yakınlarına 'Daha çok başındayız' diyerek bu sürpriz aşkı doğrulamış bile. Bu arada Hacı Sabancı, sanki ex aşkı Özge Ulusoy'u kızdırmaya çalışıyor gibi.
Çünkü Öztürk de, Yağtu gibi Özge'nin arkadaşı.
Eğer amacı buysa başarmış da. Bu aşka çok kızan ünlü manken Özge Ulusoy, sağda solda 'İlkem'in zaten hep Hacı'da gözü vardı' diyormuş!

HACI SABANCI O ÜNLÜ İSMİN ESKİ EŞİ İLE YAKALANDI!

Zengin iş adamı Hacı Sabancı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu, sabaha kadar eğlendi. Sosyetenin gözde bekarlarından olan zengin iş adamı Hacı Sabancı ile ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın boşandığı eşi sevilen oyuncu Ahu Yağtu önceki gece Emirgan’da bir klüpte sabaha kadar eğlenirken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. İş adamı Hacı Sabancı ve Ahu Yağtu ikilisinin eğlence dolu gecesine, son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan ve geride bıraktığımız haftalarda final yapan 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinde oynayan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah da eşlik etti.