‘Tatlım Tatlım’ ekibi, Etiler Hillside’da sinema salonu kapatıp filmlerini arkadaşlarıyla izledi. Oyuncular, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak ve Fatih Artman’ın hazır bulunduğu geceye birçok ünlü isim katıldı. Özay, sevgilisi Barış Arduç’un star TV’yle üç sezonluk anlaşmasıyla ilgili, “Üç yıldan haberim yok. Benden niye sakladı?” diyerek espri yaptı. Gazetecilerin “Sizinle kaç yıllık anlaşma yaptı?” sorusuna ise oyuncu, “Ömürlük sözleşme yaptık” yanıtını verdi.

Gösterime katılan Esra Erol ise oyunculuğa göz kırptı. İzdivaç programlarının bitebileceğini söyleyen sunucu, Şahan Gökbakar’ın sosyal medya üzerinden film teklifi yapmasına, “Onun filminden geçsem bile yeter bana... Eskiden oyunculuk istemiyordum ama şimdi düşünüyorum. Sinemada olabilirim” dedi. Evindeki sehpaya çarparak ayak parmağını kıran Şebnem Bozoklu ise iki gündür ayakkabı giydiğini ama çok acı çektiğini söyledi.

BARIŞ ARDUÇ'UN YASAK AŞKI ORTAYA ÇIKTI!

'Kiralık Aşk'ın ani bitişiyle ilgili ortaya şok bir iddia atıldı. Barış Arduç, dizinin evli senaristiyle yasak aşk yaşayınca dizi erken final yapmış.

Geçtiğimiz haftalarda erken final yapan 'Kiralık aşk' dizisinin başrol oyuncusu Barış Arduç hakkında önceki gün şok bir iddia ortaya atıldı. 1ANTV'de yayınlanan 'Bir De Bizden Dinleyin' programının sunucusu Cem Aydınlı, dizinin bitiş nedeninin altında yasak aşk olduğunu ileri sürdü.

CANLI YAYINDA OLAY

Aydınlı'nın iddiasına göre de bu yasak aşkın başrolünde Arduç'la yapım ekibinde görevli M. A. yer alıyor. Aydınlı, canlı yayında ortaya attığı bu iddiayla ilgili şu ifadelerde bulundu: "Evli ve bir çocuğu olan M. A. ile Barış Arduç kısa süre aşk yaşamış. M.A, zaten Arduç'a platonik olarak aşıkmış. Sonra bölümler ilerledikçe M. Hanım, yakışıklı oyuncuyla beraber olmaları için diretmeye ve onu köşeye sıkıştırmaya başlamış."

Şok iddialarını sürdüren Aydınlı ekledi:

SETTE KRİZ Mİ ÇIKARDI?

"Barış Bey, daha sonra geri çekilmiş ve M. Hanım'a yapamayacağını belirtmiş. Bu durumdan etkilenen M. A. ise sette devamlı huzursuzluk yaratınca dizinin yayından kaldırılmasına karar verilmiş."

Özellikle Baruş Arduç'un hayranlarını şoke eden bu iddianın ardından gözler yakışıklı oyuncuyla uzun süredir aşk yaşadığı Gupse Özay'a çevrildi. M. A. ise konuyla ilgili açıklama yapmadı.

Kaynak: Milliyet