Pop müziğinin sevilen ismi Gülşen, önceki gün Cevahir Alışveriş Merkezi'nde sevenleri ile bir araya geldi. “Ne mutlu Türk’üm” diyen şarkıcı, oğlu Azur’u ilk kez yanında getirmediğini söyledi.

Azur’a babası Ozan Çolakoğlu’nun baktığını belirten gülşen, “Kimseye güvenilmez. Anne-babadan başka yar olmaz. Yardım eden olabilir ama bir bebeği, özellikle de kendini savunamayacak kadar küçük bir yavruyu başkasına emanet etmem” şeklinde konuştu.

GÜLŞEN KİMDİR?

Geride bıraktığımız aylarda oğlu Azur Benan'ı kucağına alan magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden olan Gülşen, 1976 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Ordu'lu olan ünlü şarkıcı Gülşen, üniversite yıllarında sahne almaya başladı. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimleri arasında yer alan sevilen popçu Gülşen, ilk albümü 'Be Adam'ı' 1996 yılında piyasaya çıkardı. Müzik yaşamında ki asıl çıkışını 2004 yılında piyasaya sürdüğü 'Of Of' albümü ile yapan ünlü popçu Gülşen, daha sonra çıkardığı albümlerle kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran ünlü isimler arasında yer almıştır.