Pop müziğinin sevilen ismi Gülşen, oğlu Azur Benan'ı dünyaya getirdikten sonra ilk kez magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Geride bıraktığımzı aylarda oğlu Azur Benan'ı doğuran ünlü şarkıcı Gülşen'in hala doğum kilolarını vermediği ortaya çıktı.

Aranjör eşi Ozan Çolakoğlu ve oğulları Azur Benan'la birlikte akşamları Bodrum'da evlerinin yakınındaki plaja inen sevilen şarkıcı Gülşen, muhabirlere görüntü vermemek için akşamları inmeyi tercih ediyor. Önceki günün akşamı plaja inmek için yeniden harekete geçen çift, bu kez objektiflere yakalandı. Bikinili yakalanan taze anne Gülşen'in doğum kilolarını hala vermediği görüldü.GÜLŞEN KİMDİR?

Geride bıraktığımız aylarda oğlu Azur Benan'ı kucağına alan magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden olan Gülşen, 1976 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Ordu'lu olan ünlü şarkıcı Gülşen, üniversite yıllarında sahne almaya başladı. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimleri arasında yer alan sevilen popçu Gülşen, ilk albümü 'Be Adam'ı' 1996 yılında piyasaya çıkardı. Müzik yaşamında ki asıl çıkışını 2004 yılında piyasaya sürdüğü 'Of Of' albümü ile yapan ünlü popçu Gülşen, daha sonra çıkardığı albümlerle kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran ünlü isimler arasında yer almıştır.