Gülperi dizisi Serdar bu hafta yayınlanan ikinci bölümde karşılaştığımız karakterlerden. Peki Gülperi dizisi Serdar kim, Gülperi dizisi Serdar’ın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide oynadı sorularının cevapları yazımızda sizlerle.

Gülperi Dizisi Serdar Kim? Nasıl Biri? Gülperi Dizisi Serdar’ın Gerçek Ad Ne?

Tims&B Yapımın yapımcılığını üstlendiği başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in rol aldığı Gülperi dizisi 22 Eylül Cuma günü ikinci bölümü ile ekranlara geldi. İkinci bölümde karşımıza çıkan Serdar karakteri dikkat çekici bir karakter olarak bizlerle buluştu. Gülperi dizisinde Gülperi’ye tecavüze yeltenen kaynı Ejder’in imam nikahlı karısına aşık olan Serdar mutfakta onu görünce doyasıya bakmak istedi

 Birbirlerini sevmelerine rağmen sevgilerini dile getiremeyen çiftin önlerindeki en büyük engel Ejder. İstemese de Ejder ile evlenen kız, küçük yaşta evlendirilmiş. Serdar ise annesinin kızmasına rağmen onun olduğu ortamlarda olup onu en azından göreyim derdinde. Bakalım bu ikilin aşkında hangi gelişmeler yaşanacak.

Gülperi dizisi Serdar’ın gerçek adı Furkan Oğulcan İlker.

1991 doğumlu olan genç oyuncu Evli ve Öfkeli adlı dizide rol almıştır. Oyuncunun boyu 1,85 cm kilosu ise 77 kg dır.

Ä°lgili resim

Daha önce O Ses Türkiye adlı TV8 ekranlarının sevilen yetenek yarışmasında Sen Gibi adlı parçayı seslendirmiştir. Merak edenler buraya tıklayabilir. Bahçeşehir Üniversitesi Enerji sistemleri Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan oyuncu oyunculuk konusundaki ilgisini fark edip bu yönde de kendini yetiştirmeye karar vermiştir. Oyunculuk konusunda eğitim almıştır. 

Akademi 35.5’da Temel Oyunculuk ve Sahne Sanatları konusunda eğitim alan İlker, Diksiyon, Sahne analizi, kamera önü oyunculuğu, oyuncu koçluğu, method oyunculuğu konusunda da eğitim alarak kendini bu konuda yetiştirmiştir.

2007 yılında Komşu Köyün Delisi adlı sinema filminde rol alan genç oyuncu ayrıca 2015 yılında Evli ve Öfkeli adlı dizide rol almıştır. 2016 yılına geldiğimizde ise Oyunbozan adlı sevilen dizide adından söz ettirmiştir. Fitness, masa tenisi, basketbol, yüzme, tenis gibi spor dallarına ilgili olan oyuncu ayrıca gitar, piyano da çalabiliyor. Dans konusunda oldukça başarılı bir isim olan İlker bu dizi ile yine adından söz ettirecektir. 

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.