16 Eylül 2019
  • Istanbul 22.22°
  • Ankara 19°
  • Izmir 23°
İmsak 05:10
Güneş 06:37
Öğle 13:05
İkindi 16:35
Akşam 19:22
Yatsı 20:43
BIST103.072
Dolar5,6913
Euro6,3238
Altın272,3742

Gülperi Kadir Kimdir? Kadir’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Dizinin erkek başrolünde ise çok bilindik bir kişi var: Timuçin Esen. Gülperi dizisi Kadir kim diye merak edenler için hazırladığımız Gülperi Dizisi Kadir’in gerçek adı başlığı altında oyuncu hakkında detayları sizlerle paylaştık.

Gülperi Kadir Kimdir? Kadir’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

 Dizinin erkek başrolünde ise çok bilindik bir kişi var: Timuçin Esen. Gülperi dizisi Kadir kim diye merak edenler için hazırladığımız Gülperi Dizisi Kadir’in gerçek adı başlığı altında oyuncu hakkında detayları sizlerle paylaştık.

Gülperi Dizisi Kadir’in Gerçek Adı Ne? Gülperi Dizisi Kadir Kim?

Show Tv ekranlarında yeni sezonda başlayacak olan Gülperi dizisinde Kadir bir avukattır. İşinde oldukça başarılı olan Kadir yıllar önce Gülperi’ye aşık olmuş ancak kader onları farklı iklimlere savurmuştur.

 Aradan geçen süre içinde işine kendini veren avukat Kadir, Gülperi’nin yıllar sonrasında çocukları için yanına gelmesiyle hayatında da farklı bir sayfa açar. Kadir, daha çocuk yaştayken çok sevdiği babası onları bir başına bırakıp gitmiştir. Babası gibi bir baba olmayacağına daha o gün yemin eden Kadir, küçük de olsa kardeşlerine yeri gelir baba olur yeri gelir abi.

Annesinin güvendiği dalı olan Kadir, okuyup avukat olur. Hukuk Fakültesinde arkadaşı olan Şeyma ile evlenir. Şeyma ile evlilikleri pek de yolunda gitmiyordur ama kızları Artemis için bu evliliği sürdürmeye devam etmektedir. Bir anda Gülperi’nin hayatına girmesiyle farklı hislere bürünür. Şimdi ya babası gibi yapıp evladını bırakacaktır ya da yüreğinin sesini dinleyecek ve Şeymadan ayrılacaktır. Bakalım nasıl bir karar verecek? Peki Kadir’i canlandıran oyuncu olan Timuçin Esen kimdir gelin hep birlikte bakalım.

TİMUÇİN ESEN KİMDİR?

Timuçin Esen, Ağustos 1973 doğumludur. Anne ve babası avukat olan oyuncu için aslında Gülperi dizisindeki karakterini canlandırması hiç de zor olmasa gerek. Zira hem annesi hem de babası avukat olunca işin içinde olan biri olarak bu rol onun için biçilmiş kaftan olmuş. Ailesi aslen Niğdeli olan başarılı oyuncu TED Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim almaya başlamış ancak daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümüne geçerek buradan mezun olmuştur.

Şarkı söyleme konusunda da başarılı olan oyuncu üniversite yıllarında barlarda şarkı söylemiştir. Yurtdışında da eğitim almaya karar veren oyuncu California Institue of the Arts Üniversitesinde sinema yönetmenlik üzerine yüksek lisans yapmıştır.

timuçin esen ile ilgili görsel sonucu

Gurbet Kadını adlı dizi ile sektöre adım atan oyuncu bu dizide Hakakı Ağa karakterini canlandırmıştır. Ardından Gönül Yarası adlı sinema filminde rol alan Esen, bu filmde Halil karakteri ile ödül almıştır. Hırsız Polis adlı dizide Çınar rolünü canlandıran oyuncunun Mayhoş adında bir de albümü vardır. Yer aldığı yapımlardan bazıları ise şunlar: Kumun Tadı, Labirent, Göl, Yazı Tura, Deliyle Geçen Sene.

Timuçin Esen Kaç Yaşında? Boyu Kilosu Sevgilisi

Aslan burcu olan oyuncu 45 yaşında. Bilge Türe ile sevgili olan oyuncunun boyu 1,87 kilosu ise 79 kgdır. Oyuncu Adana doğumludur.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri