19 Ağustos 2019
  • Istanbul 27.22°
  • Ankara 24°
  • Izmir 32°
İmsak 04:35
Güneş 06:10
Öğle 13:13
İkindi 17:00
Akşam 20:06
Yatsı 21:35
BIST95.310
Dolar5,6517
Euro6,277
Altın273,23

Gülperi Can Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Gülperi dizisi karakterlerinden biri de Can karakteri. Gülperi dizisi Can kim, Gülperi dizisi Can’ın gerçek adı ne gibi soruların cevaplandığı başlıklarımız sizleri bekliyor.İşte merak edilenler haberimizde...

Gülperi Can Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Gülperi dizisi karakterlerinden biri de Can karakteri. Gülperi dizisi Can kim, Gülperi dizisi Can’ın gerçek adı ne gibi soruların cevaplandığı başlıklarımız sizleri bekliyor.İşte merak edilenler haberimizde...

Gülperi Dizisi Can Kim? Nasıl Biri?

Başrollünde Nurgül Yeşilçay’ın rol alacağı Gülperi dizisi ekran macerasına çok yakında başlayacak. Eşinin ölümünden sorumlu tutulan Gülperi’nin suçsuz yere yıllarca hapiste kalmasıyla başlayan dizide Gülperi’nin kayınbabası Yakup onu hapisten sonra evlatlarına yaklaştırmadan İstanbul’a gönderir.

İş yok güç yok bir kadın üstelik evlatlarını deliler gibi özlemiş bir anne ne yapabilir dediğimiz anda Gülperi evlatları için her şeyi göze alır. Önce bir iş bulur. Moda Atölyesinde çalışmaya başlayan Gülperi yıllar önce gönlüne ona kaptırmış olan Avukat Kadir’in de desteğini alıp evlatlarını geri almanın derdine düşer.

Bütün bu süreç içerisinde annesinden ayrı kalan evin küçük oğlu Can, annesinin nasıl fedakar biri olduğunu bilmeden yetiştirilir. Annesinin yanına gitmek için çabalayacak olan Can’ı da bu hikayede olaylarla dolu günler beklemektedir. Gülperi’nin en küçük evladı olan Can yıllar önce babasının vefatıyla yetim kalmıştır. Annesi de hapse girince bir taraftan dedesi bir taraftan halası onun annesinden nefret etmesi için uğraşmış durmuştur ancak zeki bir çocuk olan Can her şeye rağmen annesini çok sevmekte ve ona kavuşma özlemi içinde yanıp tutuşmaktadır. yakup dedesinden çok korkan Can, annesine olan bu sevgisini malesef ki dile dahi getiremez.

Gülperi Dizisi Can’ın Gerçek Adı Ne? Gülperi’nin Oğlu

Gülperi’nin oğlu Can’a hayat veren oyuncuyu merak edenlerin en çok arayacakları Gülperi dizisi Can’ın gerçek adı ise Emir Özyakışır. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde canlandırdığı Ali karakteri ile seyircinin gönlüne taht kuran minik oyuncu Zerrin Kültüral Ajans’a bağlı olarak ekranlara gelmekte.

 Kerem Bursin’in Ali karakterine hayat verdiği Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizide küçük Ali’ye hayat vermiştir. Gelecekteki en büyük hayal iyi bir futbolcu olmak diyen Emir, annesi Sibel Hanım onun oyunculuğa olan ilgisini erken yaşta fark edip önce dergi kataloglarında yer alması ardından da reklam filmlerinde rol alması ile oyunculuk anlamında ilk adımını atmıştır.

emir özyakışır kimdir ile ilgili görsel sonucu

Bir derginin kapak resminde yer alan Emir hemen akabinde ajansa kaydolmuş ve Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rol almaya başlamıştır. Sekiz yaşında olan Şehir Koleji öğrencisi oyuncunun yer aldığı bir diğer dizi ise Atv’de yayınlanmış olan Masum Değiliz dizisidir. Emir Özyakışır’ın yer aldığı reklam filmlerine bakacak olursak; ABC Deterjan, Beko. Minik oyuncuya başarılar dileriz.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

 

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri