Gülben Ergen'le Aşk Yaşayan Emre Irmak Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'nin Sürpriz şarkısının bestecisi Emre Irmak'ın aşk yaşadığı haberleri magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Peki, Emre Irmak kimdir? Aslen nereli kaç yaşında?

Gülben Ergen'le Aşk Yaşayan Emre Irmak Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

Emre Irmak Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

Gülben Ergen'in 2008 yılında piyasaya sürdüğü Sürpriz adlı parçasının bestecisi müzisyen Emre Irmak, aşk haberleri ile gündeme geldi. Gülben Ergen'le son dönemde sık sık bir araya geldiği konuşulan Emre Irmak'ın arkadaşlığı aşka dönüştü. Peki, Emre Irmak kimdir? Aslen nereli kaç yaşında?

EMRE IRMAK KİMDİR?

27 Mayıs 1977 yılında İstanbul'da dünyaya gelen müzisyen Emre Irmak ilk solo konserini 7 yaşında Galatasaray Lisesi'nde vermiştir.

Emre Irmak ilk reklam cıngılını 14 yaşındayken bir sigorta kuruluşu ve 15 yaşındayken de Radio Blue için bestelemiştir. Emre Irmak, konservatuvarı yarıda bırakıp Zuhal Olcay ve Kenan Doğulu için konser çalışmaları yaptı.

Sezen Aksu ve Şehrazat gibi usta isimlerle çalışma şansı yakalayan Irmak, 1996 yılında Mehmet Ali Birand'la tanıştıktan sonra birçok ünlü isimle belgesel film müzikleri yaptı.

Emre Irmak, 2005 yılında kendi plak şirketini kurdu ve Türkiye'nin tanınan firmaları için reklam müzikleri üretmeye başladı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz