Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in boşandığı eşi Mustafa Erdoğan'ın adı bu defa da şarkıcı Hatice’yla anıldı. 3 çocuk babası Mustafa Erdoğan’ın sosyal medya hesabından takibe aldığı ünlü şarkıcı Hatice’ye geride bıraktığımız Mayıs ayından itibaren attığı mesajlar ortaya çıktı.

Mesajlarda; Mustafa Erdoğan, Hatice’yi sık sık yemeğe davet ediyor. Hatice “Kıskanç bir sevgilim var” diye teklifi geri red edince de “Kaç kurtul... Vurmadın mı:)” diye yanıt veriyor. Sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan, kendisine çok güvenmeyen Hatice'yi “Bana güven” sözleriyle rahatlatmaya çalışıyor.

Ünlü sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan, sevilen şarkıcı Hatice'ye attığı mesajlarla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Hatice bizim arkadaşımız. Bostancı’da gösterimize geldi, kendisine teşekkür ederiz. Hatta kuliste oturduk, sohbet ettik. Sağ olsun gösterilerimizi beğeniyor. O mesajlar da kesinlikle arkadaşça mesajlardır.”GÜLBEN ERGEN KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, 1972 yılında İstanbul'da doğdu. Müzik piyasasına atılmadan önce, 2001 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Dadı' dizisinde hayat verdiği 'Melek' karakteri ile oyunculuğa başlamıştır. Liseden mezun olduktan sonra mankenliğe soyunan Ergen, aynı zamanda sinema ve reklam projelerinde de boy göstermiştir. Eski eşi Mustafa Erdoğan'dan sonra TRT ekranlarının başarılı haber spikeri Erhan Çelik'le evlenen ancak geride bıraktığımız aylarda ayrılan ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in 3 tane erkek çocuğu vardır.