17 Temmuz 2019
  • Istanbul 23.89°
  • Ankara 21.11°
  • Izmir 22.78°
İmsak 03:46
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:41
Yatsı 22:26
BIST98.028
Dolar5,7199
Euro6,4216
Altın258,51

Gülben Ergen Ve Erhan Çelik Uzlaşmaya Yanaşmadı!

Birbiri ile uzlaşmak istemeyen Gülben ve Erhan ikilisi devlet memurlarıyla ayrı ayrı görüşme yaptı.

Gülben Ergen Ve Erhan Çelik Uzlaşmaya Yanaşmadı!

Herkes tarafından tanınnan şarkıcı Gülben Ergen eski eşi Erhan Çelik’in sitesinin otoparkına girerek aracını çizdiğini öne sürmüş ve savcılığa suç duyurusunda açmıştı.

Olay sonrasında Erhan Çelik ile ilgili uzaklaştırma kararı da çıkaran Gülben Ergen, sonra da  Çelik’in bu karara uymadığını ifade ederek mahkemeye gitmişti.

Savcılık ise bu başvurudan sonra Erhan Çelik hakkında zorlama hapis talebinde istedi.

Süreç devam ederken Erhan Çelik de Gülben Ergen hakkında önce uzaklaştırma kararı, ardından da uymadığını öne sürerek mahkemeye başvurmuştu. Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu bu sefer de Gülben Ergen hakkında zorlama hapis talebinde bulunmuştu.

Mahkemenin savcılık talebi ile ilgili bir karar vermesi beklenirken, Gülben Ergen’in aracının çizilmesine ilişkin açılan soruşturma dosyası Uzlaştırma Bürosu’na gönderildi. Tarafları uzlaştırmak için savcılık tarafından görevlendirilen uzlaştırma memurlar iki taraf ile görüştü.

Uzlaşmak için bir araya gelmek istemeyen Gülben Ergen ve Erhan Çelik ile uzlaştırma memuru ayrı ayrı görüşme yaptı. Uzlaştırma memuru Gülben Ergen'in evine giderek görüştürme yaparken, Erhan Çelik ile ise İstanbul Adalet Sarayı’ndaki Uzlaştırma Bürosu’na ait odada görüşme gerçekleştirdi. Ancak iki tarafın da uzlaşmayı kabul etmediği öğrenildi.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri