Eski eşi TRT ekranlarının haber spikeri Erhan Çelik'ten kısa bir süre önce boşandıktan sonra magazin dünyasının gündemini uzun süre meşgul eden ünlü şarkıcı Gülben Ergen, çocukları Atlas, Ares ve Güney’le tatil sezonunu açtı. Bodrum'da magazin muhabirlerinin objektiflerine takılan Ergen ve oğulları, denizin, güneşin ve kumun keyfini sürdü.
Bodrum'da magazin muhabirleri tarafından görüntülenen sevilen şarkıcı, btün gün boyunca çocuklarını koruyup, kolladı. Denize girmeyi tercih etmeyen sunucu Ergen, oğullarına komutlar verirken bol bol kahkaha attı. İskelede birbirleriyle uğraşan ve balıklama denize atlayan çcuklar, her şeyleriyle birbirlerine uyum sağladıkları gözlerden kaçmadı.

GÜLBEN ERGEN KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, 1972 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Müzik piyasasına atılmadan önce, 2001 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Dadı' dizisinde canlandırdığı 'Melek' karakteri ile oyunculuğa başlamıştır. Liseden mezun olduktan sonra mankenliğe soyunan Ergen, aynı zamanda sinema ve reklam projelerinde de boy göstermiştir. Eski eşi Mustafa Erdoğan'dan sonra TRT ekranlarının başarılı haber spikeri Erhan Çelik'le dünyaevien giren ancak geride bıraktığımız aylarda ayrılan ünlü sanatçı Ergen'in 3 tane erkek çocuğu vardır.