Son dönemlerde Gülben Ergen ve prodüktör Burak Törer arasında çıkan aşk dedikoduları magazin gündeminde konuşulan haberler arasında yer alıyor. Gülben Ergen'den Aşk dedikodularına ilk yorum geldi. Gülben Ergen İyiyim ve mutluyum. dedi.

Ünlü Şarkıcı Gülben Ergen önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdi. Sahne almadan hemen önce basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü şarkıcıya prodüktör Burak Törer'le aşk yaşadığı iddiası soruldu.

''GÜZEL DÜŞÜNÜYORUM İYİYİM VE MUTLUYUM''

Ünlü sanatçı Ergen, gazetecilerin ''Burak Bey aşk haberleriyle ilgili sorulara 'Gülben Hanım'a sorun, ben cevap veremem, o sanatçı' dedi. Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?'' sorusuna şöyle yanıt verdi: ''Öyle mi? Güzel düşünüyorum. İyiyim ve mutluyum''. dedi.

YEMEK YERKEN GÖRÜNTÜLENDİLER

Geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen ve Burak Törer'in birlikte yemek yerken çekilen fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

BURAK TÖRER KİMDİR?

1970 yılında dünyaya gelen Burak Törer aslen Erzurum'ludur. Yapımcılıkla uğraşan Törer, Bugüne kadar Dantel, Evimin Erkeği, Sürgün Hayatlar, Makas ve Bir Nefes Yeter gibi dizi ve sinema projelerinin yapımcılığını üstlendi.

Gülben Ergen'le aşk yaşadığı iddia edilen Törer Aydan Şener ile bir aşk yaşamıştı. 

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.