Gözaltına Alınan Damat Adayı Birkan Sosyal Medyadan Ateş Püskürdü!

F*huş operasyonunda gözaltına alınan ve serbest bırakılan damat adayı Birkan, sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Gözaltına Alınan Damat Adayı Birkan Sosyal Medyadan Ateş Püskürdü!

F*huş operasyonunda gözaltına alınan ve serbest bırakılan, 'Zuhal Topal'la' izdivaç programında fenomen olan damat adayı Birkan Key, sosyal medya hesaından ilk kez açıklama yaptı. Sessizliğini bozan damat adayı Birkan, adeta ateş püskürdü.

Sosyal medya hesabından bir video paylaşarak hakkındaki suçlamalara karşılık veren 'Zuhal Topal'la' izdivaç programına bir dönem damgasını vurmuş olan fenomen damat adayı Birkan, "Günlerdir rahatsızlığımdan dolayı açıklama yapamadım. Videoda da söylediğim gibi benim çıkan haberlerle asla bir ilgim yoktur. Olsaydı zaten şu an olduğum yer dışarısı olmazdı. Hakkımda yapılan haberlerin hiç bir şekilde doğruluğu yoktur. İfademde de söylediğim gibi iyi niyetin suistimali söz konusudur" açıklamasını yaptı.

''BU ŞEKİLDE PRİM YAPABİLİRSİNİZ''

Kendisiyle aynı dönemde 'Zuhal Topal'la' izdivaç programda boy gösteren locanın çok konuşulan gelin adayı Naz'ın "Tüh çocuğun iyi niyetini anlayamamışız" şeklindeki sözlerine de karşılık veren damat adayı Birkan Key, "Küçük beyinlerince bana laf söylemeye çalışanlara gelince de sizler anca benim üzerimden bu şekilde prim yapabilirsiniz devam edin" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri-->