Gökçe Bahadır, sevgilisi Efe Duru ile olan bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşınca sevenleri beğeni rekoru kırdı. Bu arada Arap bir hayranı, Efe Duru hakkında 'Ne kadar yakışıklı' diye bir yorumda bulunması ortalığı fena karıştırdı.

Gökçe Bahadır'ın sevenleri, eniştelerini kıskanıp yorum yapan kişiyi 'Efe Duru yalnız değil, Gökçe ile beraber' diyerek savunmaya geçtiler. Arap hayran kötü niyet taşımadığını ifade etse de sosyal medyadan gördüğü tepkilerin sonu gelmedi.

GÖKÇE BAHADIR KİMDİR?

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Akademi'de okurken bir yandan da Fenerbahçe FM'de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best TV'de VJ’lik, ardından Show TV'de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.

2001 yılında “Tatlı Hayat”, 2002 yılında “Beşik Kertmesi”, 2003 yılında “Mühürlü Güller” gibi dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. 2003-2005 yılları arasında “Hayat Bilgisi” dizisinde “Törpü” karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı.