Gökçe Bahadır Diziden Ayrılıyor mu?

Star TV ekranlarında yayınlandığı gün fırtınalar estiren dizisi Ufak Tefek Cinayetler dizisinde şok iddia! Gökçe Bahadır Diziden Ayrılıyor mu? İşte bütün detaylar haberimizde...

Gökçe Bahadır Diziden Ayrılıyor mu?

Oya, Arzu, Pelin ve Merve adında liseden beri arkdaş olan 4 kadının tehlikeli ve entrikalarını ele alan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin en sevilen karakterlerinden olan Gökçe Bahadır'ın diziden ayrılacağı iddia edildi. En son rol aldığı Adı Efsane isimli diziden de yarıda ayrılan Bahadır'ı Ufak Tefek Cinayetler'in gelecek sezon kadrosunda göremeyebilirz.

Gökçe Bahadır'ın adı rol arkadaşı Mert Fırat ile aşk dedikodularına karışmasıyla birlikte Ufak Tefek Cinayetler'in Oya'sı olarak ne kadar devam edeceği berlisizliğini koruyor. Öte yandan son bölümde Serhan ve Merve'nin boşanma davalarının 3 ay sonrasına ertelenmesi iddiaları güçlendirdi.

GÖKÇE'NİN YERİNE BENSU SORAL MI DÜŞÜNÜLÜYOR?

Diziden ayrılacağı yönünde çıkan söylentilerin ardından Gökçe Bahadır'ın yerine Bensu Soral'ın kadroya dahil olacağı iddialar arasında. İçerde dizisinde Melek karakteri ile yıldızı parlayan genç oyuncu Bensu Soral'ın Ufak Tefek Cinayetler'de hangi karakteri canlandıracağı ise hala berlirsizliğini koruyor.

Bensu Soral, kısa süre önce Hakan Baş ile evlilik yolunda ilk adımı atmış ve nişanlanmıştı...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR