Geride bıraktığımız aylarda Kemal Emekçi ile nişanlanan güzel oyuncu Gizem Karaca'yı düğün heyecanı sardı. 16 Eylül tarihinde nikah masasına oturacak olan ikilinin davetiyeleri ortaya çıktı. İşletme sahibi olan Kemal Emekçi ve oyuncu Gizem Karaca'nın davetiyesini görenler şoke oldu. Düğün davetiyesinde olan o ayrıntıyı neredeyse ilk defa göreceksiniz. Gizem Karaca ile Kemal Emekçi'nin düğünü ve tüm detayları haberimizde...

Düğün davetiyesi ortaya çıkan Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi'nin düğünü Bodrum'da olacak. Düğün davetiyesinin üzerinde olan iki not da fazlaca dikkat çekti. Biri iki kişilik yazıyor olması, diğeri ise miniklere tatlı rüyalar. Düğün davetiyesinden anlaşılacağı üzere Gizem Karaca ve Kemal Emekçi kibar bir üslupla çocukların düğünde yer almasını istemiyor.GİZEM KARACA KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finali yapan 'Kara Sevda' dizisinde oynayan güzel oyuncu Gizem Karaca, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Sevilen oyuncu Gizem Karaca, 2011 yılında 'Miss Turkey' güzellik yarışmasına katıldıktan sonra, Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran "Eve Düşen Yıldırım" dizinde oynamaya başlayan Karaca'nın önü açılmıştır. Ardından birçok dizide boy gösteren sevilen oyuncu Gizem Karaca, oyunculuk anlamında asıl çıkışını Star TV ekranlarında yayınlanmış olan 'Güzel Köylü' dizisi ile yapmıştır. Sevilen oyuncu Gizem Karaca, Eylül ayında nişanlısı Kemal Ekmekçi ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor.