Reytinglerde beklenen düzeye ulaşamayan ve dün akşam izleyici ile buluşan 9. bölümü ile ekranlara elveda diyen Tutsak dizisinin aceleye getirilen finalinde gerçekleşen hatalar dikkatli izleyicilerin gözlerinden kaçmadı.

Ekran macerasına ve izleyicilerine veda eden Tutsak dizisinin final bölümüne yapılan hatalar çok konuşuldu. Kenan'la evlenmek üzere olan Elif, Sadullah'ın katili olduğu olduğu anlaşılan Okan tarafından kaçırılır.

ELİF İÇİN BİRLİK

Elleri kolları bağlanarak boş bir eve hapsedilen Elif'e yardım etmek için önce Kenan geldi. Kavga sahnesinde aldığı darbedenin ardından Kenan'ın bayılması üzerine Okan evi ateşe vererek olay yerinden uzaklaştı. Alevler içinde kalan ikiliyi kurtarmak için bu kez olay yerine Bahadır geldi. (Bahadır'ın bir telefon numarasıyla Elif'in tutulduğu evi nasıl bulduğu muamma)

ALEVLERİN ARASINDAN GÖRDÜ

Bahadır, Elif'i çözdükten sonra Kenan'ı alevlerin arasından çıkardı. İkili dışarda Kenan'ı ayıltmaya çalışırken olay yerine polis geldi. Karşısında polisi gören Elif, "Bu tarafa kaçtı" diyerek Okan'ın kaçtığı yönü işaret etti. Oysa Okan evi ateşe verip dışarı çıktığında Elif, alevlerle mücadele ediyordu ve Okan'ın hangi tarafa kaçtığını görmesi mümkün değildi

GELENEĞİ BOZMADILAR

Acele final de bu kadar olur. Sonuçta birbirlerini deli gibi seven Elif ve Bahadır birbirine kavuştu ve Türk dizilerinin mutlu sonla bitme geleneğini sürdürdüler.