Puhu TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ancak hala sezon finalinde olan "Fi" dizisinin yayın tarihi belli oldu. Geçen sezona damga vuran sevilen dizi "Fi" için geri sayım başladı. PuhuTV' ekranlarında yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran ve başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi ve Mehmet Günsür'ün gibi ünlü oyuncuların paylaştığı dizinin yeni sezon yayın tarihi de belli oldu.

Puhu TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren cesur sahneleriyle çok konuşulan "Fi" dizisinin, yeni sezon ilk bölümünün 6 Ekim Cuma günü yayınlanacağı ileri sürüldü. Çok satan Fi, Çi, Pi üçlemesinin ilk kitabından, Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan Ay Yapım imzalı reyting rekorları kıran "Fi" dizisinin yönetmenliğini Mert Baykal üstleniyor. Dizi, geçen sezon her bölümü ile çok konuşulmuştu.

'Fİ' DİZİSİNİN SEZON FİNALİNE SEVİŞME SAHNESİ DAMGA VURDU

Reyting rekorları kıran 'Fi' dizisinin sezon finaline, ünlü oyuncular Ozan Güven ve Serenay Sarıkaya'nın sevişme sahneleri damgasını vurmuştu. Dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor.