Puhu TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız günlerde sezon finaline giren 'Fi' dizisinin sezon finalinde yapılan o hata dikkatlerden kaçmadı. Yayınlandığı ilk günden itibaren cesur sahneleriyle gündemden düşmeyen 'Fi' dizisinde 'Duru' karakterini canlandıra Serenay Sarıkaya, duştan yüzünde allıkla çıktı. Herkes tarafından ilgiyle izlenilen bu dizide yapılan o hata izleyenlerin gözünden kaçmadı.

Başrollerinde güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç ve Mehmet Günsür'ün rol aldığı reyting rekortmeni 'Fi' dizisi, önceki gün ekranlara gelen 12'inci bölümüyle sezon finali yaptı. Kısa zamanda yüzbinlerce kişi tarafından izlenen ve artık herkesin fenomen dizisi haline gelen 'Fi' nin sezon finalindeki bir hata dikkatli seyircilerin gözünden kaçmadı.

Reyting rekorları kıran 'Fi' dizisi'nde 'Duru' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Serenya Sarıkaya, duştan bornozuyla çıktı. Söz konusu olan hatalı sahnede, güzel oyuncunun yüzünde allık olması ve makyajının hiç bozulmaması büyük şok yarattı.

Puhu TV ekranlarında yayınlanan 'Fi' dizisinin yeni sezonunun ise ne zaman başlayıp başlamayacağı ise merakını koruyor.