Puhutv ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ünlü oyuncular Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi’nin başrollerini oynadığı ‘Fi’ dizisi yeni bir rekora daha imza attı. Bu zamana kadar yayınlanan dokuz bölümüyle 50 milyon izlenme rakamına ulaşan reyting rekortmeni 'Fi' dizisi, her geçen gün rekor kırmaya devam ediyor.

'Fİ' DİZİSİNİN KONUSU

Puhutv ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsur, Berrak Tüüznataç ve Büşra Develi'nin rol aldığı 'Fi' dizisinin konuşu şu şekilde: Dizide, bir adam bir kadına aşık olur ve dünya bir anda değişir. Ama hayatını tamamen değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmaya başlar. 

Puhu TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Fi' dizisi 60 dakikalık bölümleriyle izleyici ile buluşmaya devam ediyor.