PuhuTV ekranlarında yayınlanan ve herkes tarafından ilgiyle izlenilen 'Fi' dizisi 12. bölüm tanıtımıyla sezon finali yapacağını dizinin fanlarına duyurdu. Reyting rekorları kıran 'Fi' dizisinin son bölümünde Özge, sonunu düşünmeden yürüdüğü yolda çok ağır bir bedel ödemek zorunda kalmıştı. Peki, internet aleminde kısa sürede fenomen olan 'Fi' dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

Reyting rekorları kıran 'Fi' dizisinin yayınlanan son bölümünde zaman daraldıkça oyunları daha da sertleşen Can, Duru’nun duygularını ortaya çıkarmak için riskli bir atak yaptı. Özge ise sonunu düşünmeden yürüdüğü yolda çok ağır bir bedel ödemek zorunda kaldı. Reyting rekorları kıran 'Fi' dizisinin 11. bölüm finalinde, Can ve Duru arasındaki diyaloga şahit olan Deniz, tüm gerçekleri öğrendi. İki gün sonra evleneceklerini düşünürken duydukları karşısında büyük bir şok yaşayan Deniz ve yaşanılanlardan onu sorumlu tutan Duru arasında kriz çıktı.

PuhuTV ekranlarında yayınlanan 'Fi' dizisinin sezon finali bölümünde ise, Duru'nun 'Sonunda ait olduğum yerdeyim' demesi ve Deniz ile ayrılık sahneleri kafaları karıştırdı. Acaba Duru, Can Manay ile mi birlikte olacak? Yanıtı için yeni bölümü kaçırmayın.