Star TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran 'Evleneceksen Gel' izdivaç programında fenomen olan gelin adayı Solmaz ve damat adayı Kaan'ın rol alacağı dizinin ismi değişti. TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayaca olan, 'Aşk-ı Roman' adıyla duyurulan dizinin ismi “Gönül Salıncağı: Aşk-ı Roman” olarak değiştirildi.

GELİN ADAYI SOLMAZ'IN YENİ KANALI BELLİ OLDU!

Show TV ekranlarında yayınlanan 'Evleneceksen gel' izdivaç programında fenomen olan gelin adayı Solmaz ile damat adayı Kaan'ın 'Cennet Mahallesi' dizisinde oynayacağı kulislerde konuşuluyordu. Solmaz ve Kaan ikilisinin, ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de olacakları konuşuluyor. Aynı zamanda Solmaz ve Kaan'ın oynayacağı projede, ünlü oyuncu ve şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun'da yer alacak. Fenomen gelin adayı Solmaz ve damat adayı Kaan'ın rol alacağı 'Aşk-ı Roman' dizisi Ağustos ayından itibaren haftaiçi her gün TV8'de ekranlarında yayınlanacak.

SEDA SAYAN DUYURDU

'Evleneceksen Gel' izdivaç programının ünlü sunucusu Seda Sayan da yeni programı, sosyal medya hesabından duyurdu: "Çok eğleneceğiniz, eski mahalle sıcaklığını hissedeceğiniz yepyeni projemiz "Aşk-ı Roman" ağustos sonundan itibaren haftaiçi her gün tv8 ekranlarında yer alacak! Aşk-ı Roman'ın yayın tarihi ve saati için takipte kalın..."