Star TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan "Zuhal Topal’la" izdivaç programına, damat adayı Muhammed’in, fenomen gelin adayı Hanife’ye sürpriz evlilik teklifi damgasını vurdu. Bir türlü ne yapacaklarına karar veremeyen fenomen gelin adayı Hanife ve damat adayı Serkan, dün yeniden stüdyodaydılar. Fenomen gelin adayı Hanife, locanın yakışıklı damat adayı Serkan için, "Aramıyor, sormuyor. Şimdi 'telefon numarasını vermiyor' diyecek, isteyen arar bulur. Ben böyle düşünüyorum. Çok isteksizmiş gibi geliyor bana” açıklamasını yaptı. Gözde damat adayı Serkan ise “Gözlerinin içine bakıyorum, hala hissetmiyor musun?” yanıtını verdi.

''EVLEN BENİMLE''

"Hanife seninle çok güzel zamanlarımız oldu" diyen damat adayı Muhammed’e, fenomen gelin adayı Hanife' de katıldı; Muhammed beni hep aradı, hep sordu, zor zamanlarımda yanımda oldu.

"Bunu nasıl anlatacağımı bilmiyorum" diyen Muhammed’e locanın müzmin gelin adaylarından olan Hanife; “Ne söyleyeceksin? Serkan’ın bir hatasını mı gördün?” dedi. Bunun sadece kendisiyle alakalı olduğunu belirten Muhammed, "Evlen benimle” dedi. Bu açıklamalar üzerine reyting rekorları kıran izdivaç programının ünlü sunucusu Zuhal Topal ve locada oturan gelin ve damat adayları epeyce şaşırdılar.