'Zuhal Topal'la' izdivaç programına damat adayı Muhammed'in, fenomen gelin adayı Hanife'ye yaptığı gelinlik sürprizi damgasını vurdu. Reyting rekorları kıran 'Zuhal Topal'la' izdivaç programındadün yine canlı yayında stüdyoya tek başına gelen fenomen gelin adayı Hanife, "Ben nasıl olduğumu bilmiyorum. Duygularımı ifade edemiyorum. Ne hissettiğimi bilmiyorum” dedi. İzdivaç programının ünlü sunucusu Zuhal Topal, gelin adayı Hanife’ye, "Muhammed nerede biliyor musun?” diye sordu. Muhammed’i hiç görmediğini ifade eden gelin adayı Hanife “Yoksa o da mı gelmedi?” derken, ünlü sunucu Zuhal Topal ise damat adayı Muhammed’i stüdyoya çağırdı.

Dün ekranlara gelen canlı yayında stüdyodan içeri elinde gelinlikle giren damat adayı Muhammed, "Bu gelinlik Hanife’nin hayali. Mutlu olmadın mı Hanife?” sorusunu sordu. Böyle bir şeyle karşılaşmayacığını ifade eden fenomen gelin adayı Hanife, "Bu elbiseyi giymek için insanlardan o kadar laf işittim, hayatıma karışmalarına göz yumdum. Burada daha önce bir arkadaşıma gelmişti ben de ağlamıştım. Şimdi bana geldi" açıklamasını yaptı.

Yaptığı sürprizlerle herkesi şaşırtan damat adayı Muhammed; "Bu gelinlikle birlikte duygularımın ciddiyetini bir kez daha göstermek istedim" dedi. Ünlü sunucu Zuhal Topal, "Hanife, uzun zamandır kendisine hissedilen duyguların somut bir şekilde ifade edildiğini görmek istiyordu. Bunlar Hanife’nin beklediği şeyler” ifadelerini kullandı.