Star TV ekranlarında yayınlanan, ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sunduğu “Zuhal Topal’la” izdivaç programına, fenomen gelin adayı Hanife’nin geri dönüşü damga vurdu. Locanin gözde damat adaylarından olan Serkan, geride bıraktığımız günlerde “Kıymet bilenle olmak istiyorum” sözleriyle yeniden fenomen gelin adayı Hanife ile birlikte olmak istediğini canlı yayında açıklamıştı. Gözde damat adayı Serkan’ın bu açıklaması sonrası tüm gözler fenomen gelin adayı Hanife’ye çevrilmişti.

'Zuhal Topal'la' izdivaç programında canlı yayına telefonla bağlanan fenomen gelin adayı Hanife, "Birisini davet ederken, 'kıymet bildiği için çağırıyorum' denmez. Bizim bir araya gelebilmemiz için çok güzel şeyler olması lazım. Aradan 5 ay geçti Serkan, sen benim duygularımdan nasıl bu kadar eminsin? Ben locada oturmak için oraya gelmeyeceğim. Ben ciddi manada yuva kurmak istiyorum. Oraya gelmem için senin bana ciddi bir vaatte bulunman gerekiyor” demişti. Fenomen gelin adayı Hanife’nin bu sözlerinden sonra damat adayı Serkan, bir önceki gün canlı yayına çıkmamıştı.

SERKAN'IN SADECE ELİNİ SIKTI

Damat adayı Serkan ve fenomen gelin adayı Hanife, aylar sonra dün canlı yayına çıktılar. Locanın gözde damat adayı Serkan’ın bekleyişinden sonra stüdyoya gelen fenomen gelin adayı Hanife, önce ünlü sunucu Zuhal Topal’a sarıldı daha sonra locada oturan arkadaşlarını ve izleyicileri selamladı, fakat damat adayı Serkan’ı görmezden gelerek yerine oturdu. Damat adayı Serkan’ın, "Görünmeyecek gibi de değilim" söyleminin üzerine gelin adayı Hanife, yerinden kalkarak Serkan’la tokalaştı.