Star TV ekranlarında yayınlanan "Zuhal Topal’la" izdivaç programının gözde gelin adayı Hanife, hasta yatağından kalkıp stüdyoya geldi. Reyting rekorları kıran 'Zuhal Topal'la' izdivaç programının ünlü sunucusu Zuhal Topal, geride bıraktığımız gün "Hanife’nin hasta olduğunu ve bir mesajının olduğunu” ifade ederek, gözde gelin adayı Hanife'den gelen videonun yayınlanmasını talep etmişti.

Strese bağlı durumlardan dolayı rahatsızlandığını ve sağlık durumunun daha iyi olduğunu ifade eden gözde gelin adayı Hanife’ye, locanın gözde damat adaylarından olan Serkan, "Geçmiş olsun. Tripkolik Hanife. Ehh be mübarek, iftara gittim. Senin gibi bir insan buna kızıyor, trip yapıyor”yanıtını verdi. 

Gözde gelin adayı Hanife, Serkan'ın bu açıklamasından sonra neye kızdığını da açıkladı. "Geçenlerde Serkan’ın, locaya doğru baktığını ve bir bayanın da Serkan’a baktığını gördüm. O bayanın da iftara gidenlerden biri olduğunu görünce sinirlendim” diyen gözde gelin adayı Hanife’ye, kesinlikle yanlış anladığını ifade eden locanın yakışıklı damat adayı Serkan, "Madem beni istemiyorsun, neden kıskanıyorsun?" sorusunu sordu.

'Zuhal Topal'la' locasının gözde gelin adayı Hanife, "Benim ne istediğim belli" diyen damat adayı Serkan’a, "Eksiksin, sevgini gösteremiyorsun. Söylemekten çok beni sevdiğini hissettirmelisin, hissedemiyorum. Sen bana aşık mısın? Biz neden buradayız? dedi. "İkimiz de istediğimiz için buradayız" yanıtını veren gözde damat adayı Serkan; “Duygularımı burada açıklamamla mı tatmin olacaksın? Görmüyor musun 'Seni istemiyorum' dediğin halde seni bırakıp, gitmiyorum. Buradayım, karşındayım” açıklamasını yaptı.