Ekranların sevilen oyuncusu Fahriye Evcen, yaşadığı gelinlik krizinden sonra tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı'yı sosyal medya hesabından sildi. 

Tasarımcı Raşit Bağzıbağlı’nın imzasını taşıyan gelinlik, geçen sene Kadir Doğulu ile dünyaevine giren güzel oyuncu Neslihan Atagül’ün gelinliğine benzetildi.

''ARKADAŞLIĞINI BİTİRDİ''

Sosyal medyada, iki gelinliğin benzerliğine dair çok sayıda yorum yapılınca güzel oyuncu Fahriye Evcen, bu durumdan rahatsız oldu. Güzel oyuncu Fahriye Evcen, uzun süren tartışmaya yol açan o gelinliği tasarlayan Raşit Bağzıbağlı’yla arkadaşlığını bitirdi.

Taze gelin Fahriye Evcen, sosyal medya hesabından tasarımcı Raşit Bağzıbağlı’yı sildi. Ancak bu haberin sosyal medyada yayılması üzerine, yine aynı mecrada gelinlikli bir fotoğrafını yayınlayarak tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ekibine teşekkür etti.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Sevilen oyuncu Fahriye Evcen'in, düğününde giydiği gelinliği hakkında ortaya atılan iddia, sosyal medyayı salladı. Ünlü oyuncu Evcen'in gelinliğinin, İsrailli Berta Balilti'nin tasarımından kopya edildiği öğrenildi. Düğününün üzerinden bir hafta geçtikten sonra güzel oyuncu Fahriye Evcen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, düğünde emeği geçenlere teşekkürlerini sundu. Teşekkür ettikleri arasında "kopya" gelinliğin mimarı ünlü tasarımcı Raşit Bazıbağlı'da vardı.

FAHRİYE EVCEN'İN GELİNLİĞİ İSRAİL KOPYASI ÇIKTI!

Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu'nun eşi Neslihan Atagül'ün gelinliğini İsrailli tasarımcı Berta Balilti yapmıştı. Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in gelinliğinin Neslihan Atagül'ün gelinliğinin kopyası olduğu düşünülürse, Evcen'in gelinliği için "İsrail kopyası" tanımı yapılabilir.