Yeni evlenen çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Rize'de ikinci balayılarını yapıyorlar. Eşi Burak Özçivit'i 'Kardeşim Benim 2' filminin çekimleri için gittiği Rize'de tek başına bırakmayan güzel oyuncu Fahriye Evcen, Rize'nin keyfini çıkarıyor. Yöreye özgü lezzetlerin tadına bakan başarılı oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in mutlu halleri, "Ünlü çift, Rize'de adeta ikinci balayı yapıyor" yorumlarının yapılmasına neden oldu.FAHRİYE EVCEN EŞİ BURAK ÖZÇİVİT'E BAKIN NASIL HİTAP EDİYOR!

Sosyal medya hesabından eşi Burak Özçivit'le olan fotoğrafını paylaşan yeni gelinFahriye Evcen, "Gülen yüzüm, Can içim" notunu yazdı. Geride bıraktığımız 29 Haziran’da rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren ve daha sonra balayı için Maldivler’e giden Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, Türkiye’ye dönüş yaptı. Başarılı oyuncu Fahriye Evcen'in İstinye’de bulunan evine taşınan ünlü oyuncu Burak Özçivit, genç kızların sevgilisi Murat Boz’la başrol oynadığı ‘Kardeşim Benim 2’nin çekimleri için Assos’a gitti. Fahriye Evcen ise, yeni dünyaevine girdiği Burak Özçivit'ten ayrı kalmanın üzüntüsünü sosyal medya paylaşımıyla ortaya koyrdu.

Taze gelin Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'le birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, “Gülen yüzüm, Can içim" notunu yazdı.