Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, nişanlısı Burak Özçivit'e yasak koydu! Güzel oyuncu Fahriye Evcen ve dünyaevine girmeye hazırlandığı nişanlısı yakışıklı oyuncu Burak Özçivit çifti, önceki akşam Levent'te magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Sevilen oyuncu Fahriye Evcen ile nişanlısı Burak Özçivit geride bıraktığımız Mart ayında nişanlanmıştı. Ünlü oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, önümüzdeki Haziran ayında, Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısı’nda dünyaevine girecek. Ünlü oyuncular Burak Özçivit ve nişanlısı Fahriye Evcen çifti, önceki akşam Levent’te görüntülendi. Düğün hazırlıklarının büyük bir hızla devam ettiğini ifade eden ünlü oyuncu Fahriye Evcen, “Hem zor, hem çok heyecanlı. Tatlı bir telaş içindeyiz” açıklamasını yaptı.

''UĞURSUZLUK GETİRİR''

Ekranların sevilen oyuncusu Fahriye Evcen, “Burak Özçivit gelinliğinizi beğendi mi?” sorusuna şu şekilde yanıt verdi: “Görmedi ki beğensin. Damadın, sevgilisini düğün öncesi gelinlikle görmesi uğursuzluk getirir. Nikaha kadar bekleyecek, her şey usülüne uygun olacak.” dedi.

Ünlü oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifiti, önceki gün Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ı ziyaret ederek, düğün davetiyelerini götürmüşlerdi.