Popçu Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, geride bıraktığımız hafta kızı Arya'yı kucağına aldı. Taze anne Şahin, doğumdan sonra ilk defa kızının fotoğrafını yayınladı. Fotoğrafa aşk notunu yazan Özlem Ada Şahin'in sosyal medya paylaşımına, binlerce beğeni ve yorum yağdı.

DEMET AKALIN CUMHURİYET ALTINI TAKTI!

Ünlü şarkıcı Berkay, kızının ziyaretine gelmeyen arkadaşlarına sosyal medya hesabından sitem etmişti. Sevilen popçu Berkay'ın sözlerine alınan pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın "Sen kurşun yediğinde yanındaydık. Ayrıca gelme çok kalabalık da diyen sendin." sözleriyle karşılık vermişti. Aralarındaki buzları eriten Demet Akalın ve Berkay ikilisinden Akalın, Berkay'ın kızını ziyarete gitti. Arya'ya cumhuriyet altını hediye eden ünlü şarkıcı Demet Akalın, altınları Berkay'ın boynuna taktı.

DEMET AKALIN KİMDİR?

Magazin dünyasının göz bebeği ünlüleri arasında olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'de dünyaya geldi. Annesinin desteği ile mankenliğe başlayan Demet Akalın, mankenliğin ardından müzik yaşamına ve daha sonra oyunculuğa yöneldi. Ünlü şarkıcı Akalın aynı zamanda birçok yarışma programında da boy göstermiştir. Mankenliği bırakıp tamamen kendisini müziğe adayan ünlü popçu Demet Akalın, birçok albüme imzasını attı. Kısa sürede Türkiye'nin en çok dinlenilen şarkıcıları arasında yer alan sevilen popçu Akalın, uzun zamandır zengin iş adamı Okan Kurt ile evlidir. Okan Kurt ile mutlu birlikteliğinden Hira adında 3 yaşında bir kız çocuğu vardır.