ATV ekranlarında yayınlanan 'Esra Erol'da' izdivaç programının ünlü sunucusu Esra Erol'un eşi iş adamı Ali Özbir, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Vatanım Sensin' adlı dizide oynayan ünlü oyuncular Halit Ergenç ve Bergüzar Korel ile çekilmiş fotoğraflarını payşayan iki çocuk babası Ali Özbir, fotoğrafın altına "Yine mi ya:) 1 ünlü 3 ünsüz:) Ünlü kim mi:)" notunu düştü.ESRA EROL'DAN FLAŞ İZDİVAÇ PROGRAMI AÇIKLAMASI!

Ekanların sevilen sunucusu Esra Erol, evlilik pogramları hakkında flaş açıklamalarda bulundu. ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Esra Erol'da izdivaç programının ünlü sunucusu Esra Erol, önceki akşam eşi Ali Özbir ile Etiler’de magazin muhabirlerinin objektiflerine takıldı. Eşi Ali Özbir’le yemeğe çıktıklarını ifade eden güzel sunucu Esra Erol, “Yeni sezonda izdivaç programınız devam edecek mi?” sorusuna “Eylül ayında yine ATV’deyim. İzdivaç programları devam eder mi etmez mi bilemem, yorum yapamam. Ama kanalın ekran yüzüyüm ve orada devam edeceğim” açıklamasını yaptı.

ESRA EROL KİMDİR?

Reyting rekorları kıran 'Esra Erol'da' izdivaç programının ünlü sunucusu Esra Erol, 1982 yılında İstabul'da dünyaya geldi. Alen Sinop'lu olan sevilen sunucu Erol, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nden mezun oldu. 'Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş' sloganı ile kurulan Maltepe Üniversitesi'nden diksiyon ve spikerlik kursu alan ünlü sunucu Esra Erol ardından Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sienma bölümünde eğitim aldı. Esra Erol, şu anda ATV ekranlarında 'Esra Erol'da' izdivaç programını sunmaktadır.